siedziba:
ul Piotrkowska 276 lok. 16 (bud. 3.2)
90-361 Łódź
poczta@ckd-windykacja.pl
042 637 4730
  042 637 4739
fax 042 637 4641
kom. +48 42 606 225 606


O firmie


Centrum Kompletowania Dokumentów Kaczmarek Inkaso powstała w 2002 roku jako firma o charakterze finansowo- prawnym, w szczególności zajmująca się tematyką Wywiadu Gospodarczego, wspomagając tym samym działania macierzystej firmy- Kancelarii Prawniczej LEX.


W związku z pojawieniem się zatorów płatniczych, firma podjęła działalność w zakresie zarządzania wierzytelnościami. Wysoka skuteczność w odzyskiwaniu wierzytelności, oraz zadowolenie Klientów z jakości świadczonych usług zadecydowały, że działalność windykacyjna stała się głównym zajęciem firmy.

Jako nieliczni w Polsce posiadamy:
  • szeroką sieć współpracowników w kilkudziesięciu miastach Polski. Jest to grupa specjalistów o wysokich kwalifikacjach oraz bogatym doświadczeniu w dziedzinie windykacji. Taka struktura organizacyjna umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości w wyjątkowo krótkim czasie.
  • zezwolenia Komisji Nadzoru Bankowego pozwalające na współpracę z Bankami i pozostałymi instytucjami pośrednictwa finansowego.
Nasze działania spełniają wymogi formalnoprawne stawiane przez przepisy prawa i standardy zawodowe, charakteryzują się również dużą estetyką i czytelnością. W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość rynku i wysokie kwalifikacje naszych specjalistów.
Zamów windykacje

Oferujemy możliwość
zamówienia windykacji.

Zamow tutaj

Giełda wierzytelnosci

Tutaj mozesz kupic wierzytelności,
które posiadamy

Przetargi

Przetargi samochodów
różnych marek
Centrum Kompetowania Dokumentów - Kaczmarek Inkaso 2006(c)